مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد
نشست هنرمتعالی

  اخبار
دسته بندي
<<<909192939495>
اسامی هیئت داوران دومین سوگواره لحظه های عاشورایی :
  دبیر دومین سوگواره لحظه های عاشورایی از حضور ابراهیم حاتمی کیا، سيدرضا ميركريمي و سيد عباس مير هاشمي در داوران این سوگواره خبر داد.
مسعود زارعیان، دبیر دومین سوگواره لحظه های عاشورایی اظهار داشت: دقت و لطافت هنر از یک سو و جلوه های بی شماری از عشق، دلدادگی، محبت، ادب، جوانمردی، ایثار که در حماسه کربلا متجلی است از سوی دیگر، سوژه های بیشماری را دست مایه هنرمندان عرصه های مختلف قرار داده و این تفکر ماندگار را در طول تاریخ با جلوه هایی از هنر انسانی و متعهد عجین کرده است.
۱۳۸۹/۱/۱۹ :تاريخ

معاون وزیر ارشاد::
  هنرمندان از سوژه های بکر نهفته در منابع اسلامی غفلت نکنند
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آنچه در روز عاشورا و یا تحت تأثیر آن در هر روزگاری اتفاق می افتد حقیقتا سوژه هایی پایان ناپذیر برای هنرمندان و فیلمسازان و اهالی رسانه به شمار می رود.
۱۳۸۹/۱/۱۷ :تاريخ

مهلت ارسال آثار به دومین سوگواره لحظه های عاشورایی:
  مهلت ارسال آثار به دومین سوگواره لحظه های عاشورایی تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید شد
مسعود زارعیان، مدیر گروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت: دومين سوگواره لحظه های عاشورایی با هدف تبلیغ فرهنگ سترگ عاشورا و تبیین رابطه مردم با امام حسین(ع) از سوی این گروه برگزار می شود.
۱۳۸۹/۱/۱۴ :تاريخ

معاون امور سینمایی وزارت ارشاد::
  سوگواره لحظه های عاشورایی روشنگر راه هنرمندان برای فعالیت در این عرصه است / لازمه پرداختن به هنرهای عاشورایی بازشناسی فرهنگ عاشوراست
معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بازشناسی فرهنگ عاشورا را لازمه پرداختن به هنرهای عاشورایی دانست و گفت: سوگواره لحظه های عاشورایی روشنگر راه هنرمندان برای فعالیت در این عرصه است.
۱۳۸۸/۱۲/۲۴ :تاريخ

سوگواره لحظه های عاشورایی بسترساز تعامل هرچه بیشتر:
  دبیرخانه دومین جشنواره ادبی هنری حوزه خراسان پذیرای هزار اثر در بخش های مختلف عکس، گرافیک، خوشنویسی، فیلمنامه، پژوهش های ادبی و هنری و... بوده است.
مسعود زارعیان، دبیر دومین جشنواره ادبی هنری حوزه خراسان در گفت و گو با ستاد خبری این جشنواره به روند فعالیت های دبیرخانه در آستانه برگزاری اختتامیه اشاره کرد و گفت: تاکنون داوری بخش های گرافیک،عکس و فیلم انجام شده است که در بخش گرافیک یک اثر، در بخش عکس حرفه ای سه عکاس و در بخش عکس موبایل یک عکاس و در بخش فیلم سه نفر شایسته تقدیر شناخته شدند.
۱۳۸۸/۱۲/۸ :تاريخ

فرج الله سلحشور::
  سوگواره لحظه های عاشورایی بنایی برای اصلاح وضعیت موجود فیلمسازی است/ مبانی سینمای ایران سنخیتی با عاشورا و مفاهیم دینی ندارد
سلحشور با بیان اینکه مبانی سینمای ایران سنخیتی با عاشورا و مفاهیم دینی ندارد گفت: سوگواره لحظه های عاشورایی می تواند بنایی برای اصلاح وضعیت موجود فیلمسازی باشد.
۱۳۸۸/۱۲/۴ :تاريخ

به همت گروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراس:
  کارگاه فیلمنامه نویسی ویژه طلاب مشهد برگزار می شود
کارگاه کارگردانی و فیلمنامه نویسی ویژه طلاب در حاشیه دومین جشنواره ادبی ـ هنری حوزه علمیه خراسان برگزار می شود. مسعود زارعیان، مدیرگروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی اظهار داشت: با توجه به برگزاری دومین جشنواره ادبی ـ هنری حوزه علمیه خراسان، برای نخستین بار کارگاه کارگردانی و فیلمنامه نویسی ویژه طلاب مشهد در حاشیه این جشنواره برگزار می شود.
۱۳۸۸/۱۱/۲۵ :تاريخ

با حضور مبلغان هنرمند مشهد؛:
  فیلم پاکستانی عشق حسین اکران و نقد شد
۱۳۸۸/۱۱/۲۵ :تاريخ

در حاشیه جشنواره ادبی هنری حوزه علمیه خراسان؛ :
  نمایشگاه آثار گرافیکی هنرمندان مشهد دایر می شود
مسعود زارعیان، دبیر دومین جشنواره ادبی هنری حوزه علمیه خراسان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد گفت: همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاهی از آثار گرافیکی هنرمندان مشهد در حاشیه جشنواره ادبی هنری حوزه علمیه خراسان دایر می شود.
۱۳۸۸/۱۱/۲۱ :تاريخ

تمدید مهلت ارسال آثار :
  دومين جشنواره ادبي ـ هنري حوزه علميه خراسان
مسعود زارعیان، مدیر گروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: دومين جشنواره ادبي ـ هنري حوزه علميه خراسان به منظور ايجاد بستري مناسب براي رشد و شكوفايي خلاقيت هاي ادبي هنري طلاب و ساماندهي و پشتيباني آنان از سوی گروه مبلغان هنرمند دفتر تبليغات اسلامي برگزار می شود.
۱۳۸۸/۱۱/۱۵ :تاريخ

داور جشنواره بین المللی فیلم فجر::
  اُمبلا اُمبلا دیودونه
سعی می کنم با حرفه ام از تسلط ایدئولوژی صهیونیزم جلوگیری کنم/ هنرمندان در قبال اتفاقاتی که در جهان می افتد وظیفه خاصی دارند
۱۳۸۸/۱۱/۱۴ :تاريخ

جواد آرین منش:
  نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس:
سینما جایگاه واقعی خود را در بین توده های متدین مسلمان پیدا نکرده است/ طلاب با ورود به عرصه هنر خوراک مناسب سینمای امروز تولید کنند
۱۳۸۸/۱۱/۱۴ :تاريخ

حسینی زهانی:
  مسؤول حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
یکی از ضرورت های امروز نظام آموزشی حوزه های علمیه برخورداری از جایزه ویژه در عرصه هنر متعالی است/ حوزه های علمیه باید در آموزش های جدید به روحانیان، رویکرد آموزش و آشنایی با هنر را جدی بگیرند
۱۳۸۸/۱۱/۱۱ :تاريخ

فراخوان:
  دومین سوگواره لحظه های عاشورایی
هرچه درباره مسئله عاشورا و قیام حسینی بیشتر فکر کنیم باز هم این قضیه در ابعاد مختلف دارای کشش و گنجایش اندیشیدن و بیان کردن است. هرچه بیشتر درباره این قیام عظیم فکر کنیم، ممکن است حقایق تازه ای بیابیم...
۱۳۸۸/۱۰/۲۶ :تاريخ

فراخوان:
  دومین جشنواره ادبی هنری حوزه
استعدادها و مایه های هنری در طلبه ها هست و در غیر طلبه ها هم هست... کار هنر در باب تبلیغات، چیز بی بدیلی است؛ یعنی هیچ چیز جای هنر را در تبلیغات نمی گیرد. اسلام از اول با هنر شروع شده... مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
۱۳۸۸/۹/۱۰ :تاريخ

نشست دین در سینما:
  از نگاه منتقدین
پيرو فرمايشات رهبري و با عنايت به نقش تاثيرگذار و فرهنگ‌ساز رسانه‌هاي تصويري و به خصوص سينما در جهان كنوني، گروه مبلغان هنرمند دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي در نظر دارد سلسله نشست‌هايي را با حضور منتقدين سينما در موضوعات زیر برگزار نمايد
۱۳۸۸/۷/۲۶ :تاريخ

آثار راه یافته جشنواره عکس و کاریکاتور:
  هنرمتعالی
اولین جشنواره عکس روحانیت با معرفی برگزیدگان برتر بخش های مختلف، به کار خود پایان داد.
۱۳۸۸/۶/۵ :تاريخ

راه یافتگان:
  جشنواره کاریکاتور شیطان و وسوسه
جشنواره کاریکاتور شیطان و وسوسه مرحله اول داوری انجام شد و 60 نفر به مرحله دوم راه یافتند
۱۳۸۸/۵/۱۴ :تاريخ

  نمایش و تحلیل فیلم «سر به مهر» با موضوع «نماز»
طبق معمول هر هفته فیلم سینمایی «سر به مهر» که به موضوع «نماز خواندن» در جامعه امروز می پردازد نمایش و نقد شد.
۱۳۸۸/۴/۱ :تاريخ

تمدید جشنواره:
  جشنواره عکس روحانیت
مهلت ارسال آثار جشنواره عکس روحانیت تمدید شد
۱۳۸۸/۲/۲۰ :تاريخ
<<<909192939495>

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.