مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
نشست هنرمتعالی

  نشست هنرمتعالی
دسته بندي
<12
  اولین نشست راهکارهای پشتیبانی و حمایت خراسان از رسانه ملی
نخستین نشست هم اندیشی تخصصی پیرامون راهکارهای پشتیبانی و حمایت خراسان از رسانه ملی با حضور جلال فیاضی، مدیرمسوول روزنامه شهرآرا، رفائی، رییس حوزه هنری خراسان، حجت الاسلام جلالی مسوول نشریه مرکز پژوهش های اسلامی صداوسیما واحد مشهد و مسعود زارعیان مدیرگروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان 24 خردادماه در مشهد برگزار شد
۱۳۸۹/۴/۲۴ :تاريخ

  نقش هنر در فرایند مهندسی فرهنگی
همایش نقش هنر در مهندسی فرهنگی با حضور دکتر سیدمحسن فاطمی، استاد روانشناسی و ارتباطات دانشگاه های کلمبیا و هاروراد و صاحب مقالاتی در زمینه هنر و رسانه هفدهم تیرماه در دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد
۱۳۸۹/۴/۱۷ :تاريخ

از سلسله میزگردهای هنر متعالی:
  سینما و آیین های دینی
میزگرد تخصصی «سینما و آیین های دینی» با حضور سعید مستغاثی، رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، سیدرضا میرکریمی، نویسنده و کارگردان، فرهاد توحیدی، عضو هیئت مدیره خانه سینما و حسین مهکام نویسنده سینما به همت گروه مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.
۱۳۸۹/۳/۱۵ :تاريخ

از سلسله میزگردهای هنر متعالی:
  ادبیات و سینما
فرهاد توحيدی رئيس كانون فيلم نامه نويسان كشور در این میزگرد گفت: به رغم تصورعموم، ادبيات با ظهور سينما و ديگر رسانه ها نخواهد مرد چرا كه ادبيات ويژگي هاي منحصر به فردی دارد كه هيچ كدام از اين رسانه ها ندارند.
۱۳۸۹/۲/۲۸ :تاريخ

  عکاسی و آیین های مذهبی
در این میزگرد که سیدعباس میرهاشمی،‌ مدرس و عضو هیئت مدیره انجمن عکاسان کشور، محمود عبدالحسینی، رییس هیئت مدیره انجمن عکاسان ایران، فرامرز عامل بردبار، سیدمجتبی خاتمی و اعضای کارگروه عکس مبلغان هنرمند دفتر تبلیغات اسلامی خراسان حضور داشتند
۱۳۸۹/۲/۲۵ :تاريخ

از سلسله میزگردهای هنرمتعالی:
  میزگرد تخصصی فقه و رسانه
میزگرد ‌كارگروه ‌فقه ‌فرهنگ‌ و ‌ارتباطات با موضوع "حوزه‌هاي ممكنِ نقش‌‌آفرينيِ فقه در رسانه" به همت حلقه علمي افق با همكاري حلقه تبليغي ادب و هنر، گروه مبلغان هنرمند و گروه ‌مطالعات‌ و پژوهش‌هاي ‌ادبي و هنري ‌دفتر‌تبليغات ‌اسلامي خراسان برگزار شد.
۱۳۸۸/۸/۱۷ :تاريخ

از سلسله میزگردهای هنرمتعالی:
  سينماي آخرالزماني امروز
این نشست با حضور سعيد مستغاثي (رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران) حجت الاسلام علوي(صاحب نظر و مدرس سينما)، استادي(مدير گروه پژوهش ادب و هنر) برگزار شد.
۱۳۸۸/۷/۳۰ :تاريخ

از سلسله میزگردهای هنرمتعالی:
  سينماي ديني و افق هاي آينده
این نشست با حضور حسين معززي نيا(منتقد، مدرس و كارگردان سينما) و حجت الاسلام نهاوندي(عضو هيئت مديره دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي) برگزار شد.
۱۳۸۸/۷/۲۷ :تاريخ

از سلسله میزگردهای هنر متعالی:
  بررسی مفاهیم دینی در سینمای معاصر
این نشست با حضور مهرزاد دانش(منتقد و نويسنده سينمايي)، امير قادري (منتقد كارگردان و مدير سايت سينماي ما) در محل تالار اجتماعات دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.
۱۳۸۸/۷/۱۷ :تاريخ

  بررسی آثار تصویری طلاب در جشنواره
حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم علوی در این نشست اظهار داشت: دیدن برخی آثار با علم به اینکه سازنده آن یک طلبه است مخاطب را شگفت‌زده می‌کند.
۱۳۸۸/۶/۱۷ :تاريخ

حجت الاسلام حمید پارسانیا:
  شهید آوینی و انقلاب اسلامی
بنده در ذهنم بود که عنوان صحبت را عنوان این همایش قرار دهیم؛ یعنی، بحث شهید آوینی و دوران گذار. که البته انقلاب اسلامی نیز حقیقتی است در همین دوران و برای پاسخ به همین دوران. انقلاب برای گذار از یک ساختار، نظام، حوزه و حیات و ورود به یک ساحت اجتماعی دیگر رخ می­دهد. انقلاب، پاسخ به یک نیاز، در جهت گذر و گذار، است. پاسخ به نیازی تاریخی و نیازی اجتماعی است.
۱۳۸۸/۳/۲۵ :تاريخ

  بررسی مبانی سینمای دینی
نشستي تخصصي با موضوع بررسي مباني سينماي ديني و آسيب شناسي آن با حضور دكتر ابراهيم فياض و سيد رضا مير كريمي در گروه مبلغان هنرمند، سالن همايش مركز فرهنگي تبليغي شهيد هاشمي نژاد برگزار شد
۱۳۸۸/۲/۱۰ :تاريخ
<12

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.