مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
نشست هنرمتعالی

  تحلیل اخبار
دسته بندي
<<<12345678>>>
سینماگران تونسی در دیدار با شمقدری:
  کشورهای اسلامی باید انحصار توزیع فیلم‌ را از دست صهیونیست‌ها خارج کنند
سینماگران تونسی در دیدار با شمقدری با تاکید بر همکاری‌های آموزشی و تولیدی سینماگران ایرانی و تونسی عنوان کردند: کشورهای اسلامی می‌توانند انحصار توزیع فیلم‌های سینمایی را از دست صهیونیست‌ها خارج کنند.
۱۳۹۰/۸/۲۲ :تاريخ

محمد هادي فلاح زاده :
  جنگ غرب در حوزه فرهنگ و انديشه است
‌جنگ امروز و نبرد اساسی غرب با جهان اسلام در حوزه فرهنگ و اندیشه متمرکز شده است، آنها می خواهند با تغییر در نگرشها، ارزشها، باورها و معتقدات مذهبی جوانان و مسلمانان، نوعی مهندسی درونی و ذهنی را به مسلمانان تحمیل نمایند.
۱۳۹۰/۸/۲۱ :تاريخ

محسن قرائتی:
  مبلغان با استفاده از هنر، مردم را با دين آشنا كنند
نمايندگی حوزه علميه خراسان: علاوه بر استفاده از منبر و قلم، بايد برای مقابله با موج حملات دشمن، در زمينه تبيلغی نوآوری داشته و با استفاده از هنر، مردم را با دين آشنا كنيم.
۱۳۹۰/۸/۱۶ :تاريخ

به بهانه پخش انیمیشن «۹۹» در آمریکا:
  تحریف حقیقت اسلام در انیمیشنی به ظاهر اسلامی
سازندگان انیمیشن«۹۹»، برگرفته از کمیک استریپی با همین عنوان، اسلامی استکبار پسند را با ادعای به تصویر کشیدن ۹۹ صفت خداوند، به خورد جوانان می‌دهد.
۱۳۹۰/۸/۱۵ :تاريخ

عباس کریمی:
  نگاهی به انیمیشن «ریو» + عکس
«ریو» انیمیشنی دیگر است که در ماه های اخیر اکران جهانی شد و اکنون نسخه دوبله فارسی آن نیز به بازار ویدئویی ایران پا گذاشته است. ویژگی اصلی این فیلم خوش ساخت و پر رنگ و لعاب، تبلیغات توریستی آن برای کشور برزیل به ویژه ریو و ژانیرو است که نام فیلم را نیز از آن گرفته اند.
۱۳۹۰/۸/۱۴ :تاريخ

محمد طادی:
  نگاهی به دیالوگ های"موسیقی هرگز متوقف نمی شود"
موسیقی هرگز متوقف نمی شود" فیلمی خوش ساخت براساس یک داستان واقعی همراه با فیلم نامه ای بسیار قوی است.
۱۳۹۰/۸/۱۳ :تاريخ

مهدی علیپور:
  بررسی فیلم " کابوی ها و بیگانگان " + عکس
یکی از موضوعات مورد علاقه کارگردانان ژانر علمی-تخیلی در طول تاریخ سینما، آمدن موجودات فضایی به زمین بوده است. به خصوص در دو دهه اخیر سالی نیست که چندین فیلم در این زمینه ساخته نشود .
۱۳۹۰/۸/۱۲ :تاريخ

مهدی علیپور:
  بررسی فیلم "کاپیتان آمریکا" + عکس
استیو راجرز جوان ضعیف الجثه ای که به بیماری‌های زیادی نیز مبتلا است سعی دارد وارد ارتش آمریکا شود. اما ارتش که به مردانی سالم نیازمندست از پذیرش وی خودداری می کند .
۱۳۹۰/۸/۱۱ :تاريخ

محمد طادی:
  نگاهی به فیلم "بازی ترور" + عکس
زوج هنری "اسکات ادکین" و ژان کلود ون دام" برای جلب مخاطبین فیلمهای رزمی کافی است تا قبل از آنکه بداند داستان از چه قرار است یا کارگردان فیلم چه کسی است چشم بسته مشتری فیلم شوند.
۱۳۹۰/۸/۱۰ :تاريخ

  عرصه هنر به ويژه بازی‌ رايانه‌ا‌ی ابزاری برای انتقال فرهنگ شهدا است
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم رونمايی از از چهار بازی رايانه‌ای حوزه دفاع مقدس گفت: در عرصه‌های هنر مانند فيلم، انيميشن، بازی و تمام شكل‌ها و قالب‌های ديگر بايد برای انتقال فرهنگ شهدا و مفاهيم آن كوشش كرد
۱۳۹۰/۸/۹ :تاريخ

  سینمای موسوم به سینمای دینی
سینمای موسوم به سینمای دینی - چه تعریف‏پذیر باشد چه نباشد - مشکلات خاص خود را دارد و هر فیلمسازی را برای حضور در این حوزه، دچار چالش‏های جدی و متفاوت با دیگر ژانر‏های سینمایی می‏کند.
۱۳۹۰/۸/۹ :تاريخ

  سينماي ديني مي تواند برگ برنده سينماي ايران باشد
به بهانه برگزاري جشنواره فيلم ديني «رويش» در مشهد
۱۳۹۰/۸/۶ :تاريخ

  تأخير در برنامه‌ريزی؛ مهم‌ترين دليل عدم تعامل حوزه با رسانه
حوزه در مسئله رسانه تأخير در برنامه‌ريزی دارد؛ چرا كه ضرورت و اهميت رسانه را فهميده ولی فهم كامل آن نياز به زمان دارد اگر ما يك مسئله را خوب بفهيم حتی با تأخير، خيلی بهتر از اين است كه با عجله و بدون شناخت وارد مبحث رسانه شويم.
۱۳۹۰/۸/۴ :تاريخ

مهدی علیپور :
  نبرد آهن قراضه‌ها برای مالکیت زمین
آتوبات ها که مشغول کمک به انسان ها هستند در یکی از ماموریت های خود در اوکراین متوجه وجود قطعه ای از یک سفینه بنام آرک می شوند که سال ها قبل در کره ماه سقوط کرده
۱۳۹۰/۷/۲۹ :تاريخ

محمد طادی:
  روزی روزگاری دروغ!
همیشه وقتی فیلم های تاریخی ساخت غربی ها مخصوصا هالیوود را می بینم نگران می شوم که این بار برای کدام قسمت تاریخ خواب دیده اند، می خواهند کدام واقعه تاریخی را به نفع خودشان مصادره کنند
۱۳۹۰/۷/۲۷ :تاريخ

  «شکارچی شنبه»؛ فیلمی بدیع درباره شستشوی مغزی صهیونیسم
یک منتقد گفت: در سینمای ایران فیلم‌های زیادی درباره جنایات صهیونیست‌ها ساخته شده اما فیلم «شکارچی شنبه» به هیچ‌کدام از این آثار شباهت ندارد و از دیدگاه و زبان مستقل و بدیعی برخوردار است
۱۳۹۰/۷/۲۵ :تاريخ

کارگردان مسلمان آمریکایی:
  رویکرد هالیوود پس از ۱۱ سپتامبر نسبت به مسلمانان خصمانه‌تر شد
«قاسم بشیر»، کارگردان مسلمان سینمای آمریکا گفت: پس از واقعه ۱۱ سپتامبر، رویکرد هالیوود نسبت به مسلمانان خصمانه‌تر از گذشته شده است.
۱۳۹۰/۷/۱۸ :تاريخ

  جشنواره رضوی می‌تواند «منبر طلایی» روسیه یا «بین‌المذاهب» ایتالیا باشد
کارگردان فیلم «جاده مسدود است» گفت: جشنواره فیلم رضوی میتواند در جایگاهی فراتر از جشنواره‌های بین‌المللی مانند جشنواره بین‌المذاهب ایتالیا یا جشنواره منبر طلایی روسیه و... باشد که تنها با رویکرد دینی برگزار می‌‌شوند.
۱۳۹۰/۷/۱۱ :تاريخ

  چرا تصویر سینمای ایران از دینداری فقط مخصوص طبقات فرودست است
چرا سینما در هر جای جهان کمتر توجهی به تصویر کردن بخش ظاهری دین دارد .جهان را فعلا نمیشود بحث کرد ، ایران را بیشتر منظور است چرا تمایلاتش بیشتر به بعد درونی و غیرپیدای دین است
۱۳۹۰/۷/۵ :تاريخ

  مخالفت فرزاد جمشيدي با ساخت نود ديني
شبهات، كار رسانه‌ي ملي نيست و «نود» ديني به اعتقادات مردم صدمه مي‌زند. مجري برنامه‌هاي معارفي سيما گفت: برخي معتقدند چون ساختار نظام سياسي كشور ما ديني است، لازم است كه «نود» ديني هم داشته باشيم‌، اما من موافق نيستم چراكه آفت دارد
۱۳۹۰/۷/۴ :تاريخ
<<<12345678>>>

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.