مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
نشست هنرمتعالی

  دین و هنر
دسته بندي
<<<123
  آیت الله العظمی نوری همدانی:
ما در حوزه علمیه سخنرانی که احکام و مسائل اسلامی را در قالب هنر و به صورت جذاب معرفی کند، کم داریم. هنر باید در راس مسائل تبلیغ باشد و مراکز دینی باید کسانی را تربیت نمایند که معارف بلند اسلام و انقلاب را هنرمندانه به مردم معرفی نمایند.
۱۳۸۸/۶/۱۸ :تاريخ

  آیت الله العظمی صافی گلپایگانی
موضوع هنر حساس و نبایدبه دام هنرهای منحرف افتاد. هنری که شما تبلیغ و پشتیبانی می کنید، باید مبتنی بر مفاهیم دینی باشد و سعی و تلاش آن باید این باشد که معارف اهلبیت را تبلیغ کند و هدف، اعلای کلمه اسلام باشد.
۱۳۸۸/۵/۱۹ :تاريخ

  آیت الله العظمی زنجانی:
هنرمند بودن با طلبگی منافاتی ندارد، مقدس بازی ها را کنار بگذارید؛ اینکه برخی می گویند شما طلبه هستید چرا هنر و ادبیات و ....می خوانید، درست نیست همه را باید آموخت.
۱۳۸۸/۴/۱۹ :تاريخ

  آیت الله العظمی جوادی آملی:
اصل این است که در هنر نیز باید مبنای علمی داشته باشیم. تا مبنای علمی نداشته باشیم، حوزوی و اسلامی حرف نزنیم و فکر نکنیم، هنر ما اسلامی نخواهد بود.
۱۳۸۸/۴/۱۸ :تاريخ

  آیت الله حائری شیرازی:
در جهان امروز جنگ، جنگ هنرهاست. در قالب هر هنری که می خواهیم محتوای غنی اسلام را عرضه کنیم، به فاخر بودن هنر بیاندیشیم.
۱۳۸۸/۳/۱۹ :تاريخ

  آیت الله علم الهدی:
زمینه ادبی ـ هنری در طلاب وجود دارد اما برنامه ریزی می خواهد، آن هم نه به صورت رسمی و سازمانی بلکه یک جمع طلاب علاقمند و دلسوز و آگاه که بتوانند این کار را با برنامه ریزی و هدفمند دنبال کنند.
۱۳۸۸/۲/۱۹ :تاريخ

  آیت الله مهدی مروارید:
از هر راهی که فساد و ضلالت منتشر می شود هدایت هم باید از همان راه منتشر شود بنابراین در زمان حاضر که دشمن از طریق رسانه ها و موارد هنری هجوم آورده ما نیز باید از این طریق وارد شویم.
۱۳۸۸/۲/۱۹ :تاريخ
<<<123

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.