مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر
نشست هنرمتعالی

  دین و هنر
دسته بندي
<123>
  «عصرگاهی یادگاران» برگزار شد؛ عکاسان؛ تاریخ‌نگاران معاصر ایران/ جمع‌آوری یک‌میلیون فریم عکس دوران انقلاب و دفاع مقدس
مدیرعامل انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس در مراسم دورهمی عکاسان پیشکسوت انقلاب و دفاع مقدس که تحت عنوان «عصرگاهی یادگاران» برگزار شد، گفت: تاکنون یک میلیون فریم عکس انقلاب و دفاع مقدس جمع‌آوری شده است که به تدریج کتاب خواهند شد.
۱۳۹۷/۲/۴ :تاريخ

  رونمایی از ۲ کتاب عکس در انجمن عکاسان دفاع مقدس
همزمان با تجمع یکصد تن از عکاسان پیشکسوت در انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدسِ بنیاد فرهنگی روایت فتح، ۲ کتاب عکس «کرمانشاه» و «مریم کاظم زاده» رونمایی می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۱ :تاريخ

  برجی: برخی مسئولان رسانه‌ای به نبرد رسانه‌ای اعتقادی ندارند/ دوست دارم عکس‌هایم صدای مظلومان باشد
«رضا برجی» عکاس و مستندساز پیشکسوت گفت: خیلی‌ها که برخی از آنها در مساند فرهنگی کشور نشسته‌اند، به نبردی که در پیش است و از خاکریز جبهه به رسانه رسیده؛ اعتقادی ندارند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ :تاريخ

  «عکس‌هایی که جهان را تکان می‌دهد» روی آنتن پرس تی وی
عکس مشهور «سرباز سوخته» موضوع یکی از قسمت های مجموعه برنامه ای است با عنوان «عکس هایی که جهان را تکان می دهد» که در شبکه پرس تی وی در حال تولید است.
۱۳۹۷/۱/۲۲ :تاريخ

پایگاه هنر متعالی:
  گزارش تصویری هجدهمین جلسه انجمن عکس طلاب خراسان رضوی
هجدهمین نشست انجمن عکس طلاب خراسان رضوی با حضور آقای روح‌الله علی‌آبادی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۱۰/۲۱ :تاريخ

پایگاه هنر متعالی:
  هفدهمین نشست انجمن عکس طلاب خراسان برگزار گردید
هفدهمین نشست انجمن عکس طلاب خراسان رضوی با حضور آقای روح‌الله علی‌آبادی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۱۰/۱۴ :تاريخ

علی درفشون بیان کرد:
  کادربندی، نقش سایه و اهمیت نور در بهبود عکاسی
چهاردهمین جلسه‌‌ی انجمن عکس طلاب خراسان رضوی، ساعت 12 روز دوشنبه 9 آذرماه سال جاری، با موضوع کادربندی و ترکیب بندی و با حضور علی درفشون در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۹/۹ :تاريخ

پایگاه هنر متعالی:
  گزارش تصویری چهاردهمین جلسه انجمن عکس طلاب
چهاردهمین جلسه‌‌ی انجمن عکس طلاب خراسان رضوی، ساعت 12 روز دوشنبه 9 آذرماه سال جاری، با موضوع کادربندی و ترکیب بندی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۹/۹ :تاريخ

پایگاه هنر متعالی:
  گزارش تصویری سیزدهمین جلسه انجمن عکس طلاب
سیزدهمین جلسه‌‌ی انجمن عکس طلاب خراسان رضوی، ساعت 12 روز دوشنبه 2 آذرماه سال جاری، با حضور سید متین هاشمی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۹/۴ :تاريخ

شرایط ایجاد یک عکس هنری:
  رنگ، تعادل، موقعیت و کنتراست
چهاردهمین جلسه‌‌ی انجمن عکس طلاب خراسان رضوی، ساعت 12 روز دوشنبه 2 آذرماه سال جاری، با حضور سید متین هاشمی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۹/۳ :تاريخ

پایگاه هنر متعالی:
  «نور» در نشست دوازدهم انجمن عکس طلاب
سیزدهمین جلسه‌‌ی انجمن عکس طلاب خراسان رضوی، ساعت 12 روز دوشنبه 25 آ‌بان‌ماه سال جاری، با حضور سید نوید هاشمی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.
۱۳۹۴/۸/۲۵ :تاريخ

  واکنش رسانه‌های غربی به انتقاد رهبری از «تک‌تیرانداز آمریکایی»
انتقاد مقام معظم رهبری از فیلم هالیوودی «تک تیرانداز آمریکایی» به عنوان فیلمی ضد اسلامی و اشاعه‌دهنده خشونت علیه مسلمانان، با واکنش گسترده رسانه‌های غربی روبرو شده است
۱۳۹۳/۱۲/۲ :تاريخ

هنر متعالی:
  تاکید آیت الله رضازاده بر ساخت فیلم‌های تاریخی
آیت الله رضازاده از اساتيد درس خارج حوزه علميه مشهد، از ساخت فیلم مختار تجلیل و خواستار پرداختن هر چه بیشتر رسانه ملی به مباحث تاریخی شدند و تولید چنین برنامه‌ها را برای جامعه بسیار ضروری خواند
۱۳۹۰/۱۰/۲۷ :تاريخ

حضرت آیت‌الله نوری همدانی در دیدار دبیر جشنواره فی:
  فیلمسازان از نظرات حوزویان هنرمند بهره مند شوند
یکی از مراجع تقلید در قم گفت: نشان دادن‌ حماسه‌هایی مانند 9 دی‌، قدرت کشورمان را در معرض دید جهانیان قرار می‌دهد ضمن اینکه پرداختن به موضع گیری‌های حکیمانه رهبری در جریان فتنه نیز اهمیت بالایی خواهد داشت
۱۳۹۰/۱۰/۱۲ :تاريخ

  دیدگاه متفاوت آیت‌الله جوادی آملی درباره نشان دادن صورت ائمه در فیلم‌‌ها
دست‌اندرکاران سریال محمد(ص) در دیداری با آیت‌الله جوادی آملی نکاتی تازه را با وی در میان گذاشتند و پاسخ‌های متفاوتی شنیدند که از جمله آنها دیدگاه ایشان درباره نشان دادن صورت ائمه است.
۱۳۹۰/۶/۲۱ :تاريخ

آیت‌الله مقتدایی:
  به تفقه در هنر نیازمندیم
گر روحیه برخی از هنرمندان با روحیه اسلامی منافات دارد، چه نهاد و چه کسی به آنها روحیه دینی و معنوی را تزریق و با معارف اسلامی آشنا کرده است، اینجا ما مقصریم
۱۳۸۹/۱۰/۱۴ :تاريخ

آیتالله جوادی آملی:
  هنر، میوه و حاصل عمر ماست و موظفیم مستمع را شاداب نگه داریم
حضرت آیت‌الله جوادی آملی، هنر، میوه و حاصل عمر ماست و ما موظفیم مستمع را شاداب نگه داریم؛ اگر مستمع را مست یا تخطیر کنیم، با شعور او درافتادیم و او را بیشعور کردیم.
۱۳۸۹/۹/۱۹ :تاريخ

  امام خمینی(ره)
هنرمندان ما تنها زماني مي تـوانند بي دغدغه كـوله بار مسـووليت و امانتشان را زميـن بگذارند كه مطمئن باشند مردمشان بـدون اتكإ به غيـر، تنها و تنها در چـارچـوب مكتبشـان به حيـات جـاويـدان رسيـده اند.
۱۳۸۹/۷/۱۷ :تاريخ

  مقام معظم رهبری:
ابزارهای هنری بی شک رساترین، بلیغ ترین و کاری ترین ابزار ابلاغ و تبلیغ پیام است.
۱۳۸۹/۷/۱۶ :تاريخ

  آیت الله العظمی فاضل لنکرانی(ره):
باید حوزویان در مقابله با تمامی تهاجم ها و برای امحاء افکار باطلی که قصد تخریب دین و فرهنگ ما را دارند، از ابزار نافذ هنری صحیح استفاده نمایند.
۱۳۸۸/۷/۱۸ :تاريخ
<123>

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.