مدیریت | عضویت امروز: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۸ مهر
نشست هنرمتعالی

  مشروح اخــــبار
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
دبیر جشنواره تبلیغ نوین (جنات) خبر داد:
 برگزاری اختتامیه جشنواره جنات همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج) در نیمه شعبان
اختتامیه جشنواره جنّات ۲۱ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج الله تعالی فرجه الشریف) برگزار می گردد.
اختتامیه جشنواره جنّات ۲۱ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود(عج الله تعالی فرجه الشریف) برگزار می گردد.
حجت الاسلام وحیدرضا ملکی دبیر دوّمین جشنواره تبلیغ نوین «جنّات» از برگزاری اختتامیه دومین جشنواره تبلیغ نوین «جنات»، با هدف فرهنگ سازی و شناسایی ظرفیت های موجود در جهت استفاده حداکثری از ابزارهای فناورانه اطلاعاتی و ارتباطاتی در تبلیغ معارف و مفاهیم دینی خبر داد.
رییس اداره تبلیغ مجازی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت ابزار نوین رسانه ای در امر تبلیغ گفت: دومین جشنواره جناّت با حضور مبلغان فعّال در عرصه های نوین تبلیغی در سه بخش «تبلیغ رسانه ای»، «تبلیغ مجازی و دیجیتال» و «تبلیغ هنری و مکتوب» ویژه طلّاب حوزه های علمیّه و بخش آزاد ویژه فعّالان فرهنگی غیر حوزوی در سال گذشته برگزار گردید که تعداد شرکت کنندگان هر یک از بخش های مذکور به شرح ذیل می باشد:
الف: بخش تبلیغ مجازی و دیجیتال: حدود ۲۱۲نفر
ب: بخش تبلیغ رسانه ای: حدود ۱۳۰ نفر
ج: بخش تبلیغ هنری و مکتوب: حدود ۹۵ نفر
د: بخش فعالان فرهنگی غیر حوزوی: حدود ۸۰ نفر
که در مجموع از این تعداد شرکت کننده، حدود ۲۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردیده است.
رئیس اداره تبلیغ مجازی اظهار داشت: شاخصه های کلی داوری عبارتند از: توجه به موضوعات دینی و معرفتی، جامعیت و نوآوری، استفاده از خلاقیت، مخاطب محور بودن و مشارکت گروهی در فعالیت ها و تولید محصولات و ... که با در نظر گرفتن معیارهای مذکور حدود ۶۰ درصد از آثار به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند و در مراحل بعدی آثار و فعالان برگزیده مشخص شدند.
وی در پایان افزود: با توجه به مشخص شدن نتایج، روز پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه مراسم اختتامیه با اعلام نتایج و اهداء جوایز، در سالن همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیّه قم برگزار می گردد. از همه شرکت کنندگان در جشنواره، عموم طلّاب محترم و مجموعه هایی که در صدد شناسایی استعدادها و ظرفیت های موجود دراین عرصه ها می باشند، دعوت به حضور در این مراسم می نمایم.
تاريخ: ۱۳۹۶/۲/۲۰

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.