مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۶ تير
نشست هنرمتعالی

  مشروح اخــــبار
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
در ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها:
 نمایشگاه آثار خوشنویسی طلاب حوزه علمیه مشهد افتتاح شد
.
به گزارش پایگاه فرهنگی-تبلیغی رسالات، نمایشگاه آثار خوشنویسی طلاب حوزه علمیه خراسان با عنوان «نگین عشق» و با ارائه آثاری پیرامون سبک زندگی فاطمی در نگارخانه‌ی میرک واقع در میدان صاحب الزمان (عج) مشهد افتتاح شد.
حجت‌الاسلام میرزائی‌نیا، دبیر انجمن خوشنویسی طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی وابسته به اداره هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در این رابطه اظهار داشت: نمایشگاه نگین عشق حاصل تلاش اساتید و طلاب حوزه‌ی علمیه آقایان حجج اسلام محمدرضا شوقیان، مهدی علیپور، محمدرضا حسنی، حسین احمدی، محمد علی‌آبادی، عبدالزهرا میرزائی نیا، حامد تفتی، هاشمی‌نژاد، دادسرشت و هم‌چنین علیرضا احمدی، خادم یکی از مدارس علمیه مشهد بوده است.
وی افزود: در این نمایشگاه 52 اثر با خطوط نستعلیق، شکسته، نسخ، ثلث، کوفی، مبشر، نقاشی‌خط، تحریری و... به نمایش در آمده است که عمده‌ی آن‌ها نستعلیق، ثلث و نسخ هستند.
میرزائی‌نیا در مورد محتوای ارائه شده در آثار نیز بیان داشت: این آثار با استفاده از اشعار، احادیث، آیات، روایات و اسماء و القاب حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به رشته‌ی تحریر درآمده است.
دبیر انجمن خوشنویسی طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی در پاسخ به سؤالی پیرامون قیمت‌گذاری و فروش آثار نیز گفت: تمامی خوشنویسان شرکت کننده در این نمایشگاه آماده‌ی اجرای سفارشات، مشابه آثار موجود در نمایشگاه هستند.
حجت‌الاسلام میرزائی‌نیا خاطرنشان کرد: این نمایشگاه قرار است در چند محل دیگر از جمله پارک ملت مشهد نیز برپا شود و لذا اگر بازدیدکننده‌ای عین اثر موجود در نمایشگاه را برای خرید در نظر داشته باشد باید تا پایان اجرای نمایشگاه‌های بعدی تحمل نماید.
میرزائی‌نیا در پایان در مورد بازه زمانی برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه روز دوشنبه 17 اسفندماه افتتاح شده و علاقمندان تا 21 اسفندماه از ساعت 10 الی 13 و 17 الی 19:30 برای بازدید از نمایشگاه فرصت خواهند داشت.
نمایشگاه نگین عشق
 نمایشگاه نگین عشق

نمایشگاه نگین عشق
 نمایشگاه نگین عشق
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۲/۱۸

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.