مدیریت | عضویت امروز: ۱۳۹۹ سه شنبه ۶ آبان
نشست هنرمتعالی

  مشروح اخــــبار
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
به همت اداره هنر و رسانه برگزار شد:
 پنجاه و یکمین جلسه انجمن شعر طلاب خراسان رضوی
پنجاه و یکمین جلسه انجمن شعر طلاب خراسان رضوی، عصر شنبه 19 دی‌ماه سال جاری در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی-تبلیغی رسالات، پنجاه و یکمین جلسه انجمن شعر طلاب خراسان رضوی با حضور 18 تن از اعضای این انجمن آقایان حجت الاسلام عدالتی مجد، حجت‌الاسلام صفری زرافشان، حجت‌الاسلام محسنی، حجت‌الاسلام دعائی، علی اصغر شکفته، کلاته بزرگ، میرزائی، عاکف، رضایی، وفایی، فخرایی، صادقی، جوادی، زندی، علیجان، اکبرزاده و خانم ها باغی و محرابی‌فر برگزار شد.
در این جلسه که به یاد شهید آیت الله نمر باقر النمر، استاد هاشم شکوهی، شاعر آئینی و استاد حمیدرضا عباسی، قاری بین المللی برگزار گردید، حاضرین به قرائت اشعاری پیرامون شهید باقر النمر و جنایات آل سعود پرداختند.
حجت‌الاسلام علی عدالتی مجد، دبیر انجمن شعر طلاب خراسان رضوی در این رابطه گفت: در این جلسه 23 اثر قرائت شد و 10 مورد از این آثار مورد نقد کارشناسان و اعضای انجمن قرار گرفت.
وی افزود: بنا داریم دومین شب شاعر خراسانی را در پاسداشت شاعر انقلابی و بسیجی، استاد هاشم شکوهی برگزار نماییم.
عدالتی مجد در مورد زمان و مکان برگزاری این نشست بیان داشت: دومین شب شاعر خراسانی شنبه 26 دی‌ماه از ساعت 17 الی 19:30 در سالن همایش‌های کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد برگزار خواهد گردید.
وی در پایان از تمامی شاعران برای حضور در این جلسه و سرودن اشعاری پیرامون مقام ادبی استاد هاشم شکوهی و هم‌چنین شهید آیت‌الله نمر باقر النمر و علامه زکزاکی دعوت بعمل آورد.
شماره تماس‌ها و آدرس ستاد شب شاعر خراسانی برای ارسال آثار ادبی و خاطرات:
1) میدان صاحب الزمان (عج)، کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد.
2) بلوار موسوی قوچانی 14، موقنیان 7، پلاک 48.
3) شماره تماس، پیامک و تلگرام 09151022309
4) نمابر و شماره تماس 05137122278 - 05137122103
5) ایمیل aliedalati.39@gmail.com
لازم به ذکر است که هاشم شکوهی شاعر آئینی مشهدی بود که هفته‌ی گذشته دار فانی را وداع گفته بود. هم‌چنین حمیدرضا عباسی فرزند حجت‌الاسلام والمسلمین بهاءالدین عباسی زنجانی، از اعضای انجمن شعر طلاب خراسان رضوی می‌باشد.
گفتنی‌ست با توجه به انتقال دفتر اداره هنر و رسانه به کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌نژاد واقع در میدان صاحب‌الزمان مشهد، از این پس جلسات این انجمن و سایر انجمن‌های اداره هنر و رسانه از جمله سینما، ادبیات داستانی، عکس و خوشنویسی در اتاق جلسات این مرکز برگزار خواهد گردید.
تاريخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۹

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.