مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد
نشست هنرمتعالی

  مشروح اخــــبار
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
برگزیده سومین دوره سوگواره لحظه های عاشورایی:
 چاپ آثار سوگواره در قالب کتاب به عنوان سندی برای عکاسان عاشورایی است
برگزیده سومین دوره سوگواره لحظه های عاشورایی در بخش عکس خواستار برگزاری بخش های فیلم، فیلم نامه و عکس سوگواره لحظه های عاشورایی به صورت تخصصی و تفکیکی شد.
 

به گزارش ستاد خبری چهارمین سوگواره لحظه های عاشورایی محمود بازدار، برگزیده سومین دوره سوگواره لحظه های عاشورایی در بخش عکس اظهار کرد: آثار ارسالی به بخش عکس چهارمین سوگواره لحظه های عاشورایی نسبت به دوره های گذشته رشد بهتری داشته است.

وی با بیان اینکه در آثار ارائه شده بخش عکس هنرمندان عکاس تنها به نوع سبک عزاداری پرداخته اند، گفت: در قالب آثار عکس این سوگواره ویژگی های اخلاق، فداکاری، گذشت، نوع دوستی و کنار هم بودن در عکس ها کمتر مشاهده می شود.

بازدار همچنین به ویژگی های آثار ارسالی به بخش جنبی عکس اشاره کرد و افزود: در این بخش حس و حال عاشورا نمود بیشتری دارد.

برگزیده سومین دوره سوگواره لحظه های عاشورایی دربخش عکس خواستار برگزاری بخش های فیلم، فیلم نامه و عکس سوگواره لحظه های عاشورایی به صورت تخصصی و تفکیکی شد و گفت: برگزاری بخش های فیلم، فیلم نامه و عکس بصورت تفکیک موجب می شود تا هنرمندان برای هر بخش انرژی ویژه خاصی بگذارند و خروجی بهتری نیز حاصل می شود.

وی همچنین خواستارچاپ آثار برگزیده تصویری این سوگواره در قالب کتاب شد و گفت: چاپ این آثار در قالب کتاب می تواند به عنوان سندی برای علاقمندان به هنر عکاسی عاشورایی باشد.
تاريخ: ۱۳۹۱/۹/۲۳

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.