مدیریت | عضویت امروز: ۱۴۰۰ شنبه ۱ آبان
نشست هنرمتعالی

  مشروح اخــــبار
ارسال به دوستان  نسخه چاپی
مسعود زارعیان:
 اگر روحانیت به داد سینما نرسد دیگران وارد کار می شوند
درگردهمايي ماهانه معاونت فرهنگي با مديران و مسئولان زير مجموعه خود، زارعيان مدير گروه مبلغان هنرمند با اشاره به اينكه از دي ماه سال گذشته براي برگزاري سوگواره لحظه هاي عاشورايي به صورت جدي وارد كار شديم،
 درگردهمايي ماهانه معاونت فرهنگي با مديران و مسئولان زير مجموعه خود، زارعيان مدير گروه مبلغان هنرمند با اشاره به اينكه از دي ماه سال گذشته براي برگزاري سوگواره لحظه هاي عاشورايي به صورت جدي وارد كار شديم، به تشريح فعاليت هاي انجام شده در مورد اين سوگواره پرداخت.


زارعیان گفت:ايجاد شوراي سياست گذاري،تدوين اساسنامه،برگزراي جلسه با هيئت داوران-آماده سازي و تجهيز دبيرخانه،فهرست نويسي تهيه ملزومات واقدامات لازم براي صدور مجوز-رايزني ها و نامه نگاري ها-طراحي پوستر و بروشور و تيزر تبليغاتي و آگهي براي سايت ها و جرايد از جمله فعاليت ها در مورد سوگواره لحظه ها ي عاشورايي بوده است.حضو 450 عكاس-برگزاري اردوي عكاسي-آرشيو آثار-تهيه لوازم براي آرشيوآثار- فعاليت ستاد خبري و مصاحبه با كارگردانان كشور از ديگر فعاليت ها بوده و در حال حاضر برنامه اختتاميه سوگواره را در ذستور كار داريم كه كار سختي مي باشد. برگزاري نمايشگاه و تهيه تنديس و طراحي هاي مختلف را داريم كه انرژي زيادي را مي طلبد. چاپ ويژه نامه،ارسال پيامك،برگزاري همايش هاي تخصصي-توليد فيلم و سريال هاي مذهبي و نمايش فيلم يه حبه قند از ديگر برنامه ها و فعاليت هاي گروه مبلغان هنرمند است.
زارعيان با اشاره به اينكه در بخش رسانه بايدنقش هدايت و راهبري را در جامعه ايفا كنيم گفت: جامعه سينما گران را بايد هدايت و راهبري كنيم و اگر ما در اين بخش فعاليت نكنيم و به داد سینما نرسیم ديگران وارد كار مي شوند و اگر افراد طلبه را آگاهي بخشي كنيم تا در اين زمينه نظر و پيشنهاد ارائه كنند خيلي مؤثر واقع خواهد شد.
تاريخ: ۱۳۹۰/۸/۹

کلیه حقوق سایت متعلق به هنر متعالی می باشد.
کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.